«BARRIER» - найкращі фільтри для очищення води!

Виробник побутових фільтрів для очищення води BARRIER активно працює на ринку вже понад 15 років. Сьогодні бренд широко відомий і визнаний у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Так, починаючи з 2007 року, фільтри BARRIER вже 9 разів перемагали в номінації «Фільтри для води року» на українському Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року». Крім того, у 2018-му році компанія BARRIER представила свій стенд з продукцією на 20-й виставці Аква-Терм Київ.

Під брендом BARRIER виробляються сучасні, високотехнологічні рішення в області очищення води, які відповідають найбільш суворим стандартам якості та вимогам споживачів. У лінійці фільтрів BARRIER представлені професійні системи водоочищення для міських квартир, приватних будинків, виробничих підприємств, соціальних об'єктів, транспорту, енергетики, HoReCa.

Найбільш поширеним типом фільтрів для води BARRIER є фільтри глечики. Вони мають дуже зручну і практичну форму, дозволяють одночасно очистити достатню кількість води. Всі фільтри мають різні розміри, ступені очищення та призначення. Залежно від ваших потреб ви можете підібрати необхідний вам фільтр.

BARRIER - надійний бренд і для покупців, і для ділових партнерів. З року в рік компанія нарощує виробництво, якісно покращує продукцію відповідно до вимог часу і продовжує успішно завойовувати нові ринки.


 

Місія компанії

Місія компанії — забезпечити споживачів чистою і корисною водою найбільш зручним і приємним способом.

BARRIER — гуру в області водних технологій. Постійно нарощуючи свій експертний рівень в області очищення води, компанія забезпечує своїм споживачам високу якість життя.

Продукція BARRIER зручна у використанні, дарує задоволення, здоров’я, впевненість в тому, що вода дійсно чиста і корисна.

BARRIER — це команда професіоналів, внутрішньою цінністю якої є чесність стосовно своїх заяв, вимог і взаємин зі співробітниками. Істинний професіонал не повинен нікого вводити в оману, особливо коли мова йде про здоров’я людини. 

Історія компанії

Компанія почала виробляти побутові фільтри для очищення питної води ще в 1993 році. Вже через 2 роки після заснування компанії фільтри BARRIER отримали стабільний попит, і в 1995 році почався масовий випуск фільтрів-глечиків.

Продовжуючи вдосконалювати фільтруючий склад змінних касет, залучаючи до роботи кращих вчених-хіміків, до 1998 року був розроблений оптимальний склад змінної касети.

З 2000 року фільтри BARRIER відомі на ринках Європи (Франція, Сербія). Продукція успішно продається на території республік колишнього СРСР та Азії.

У 2015 році відбулося злиття бренду BARRIER зі всесвітньо відомою австрійською компанією BWT, а після того, як в 2018 році в холдинг BWT увійшла й українська компанія Ecosoft, - вона стала основним представником і виробником продукції BARRIER в Україні. Ряд продукції, що випускається під маркою BARRIER представлений фільтрами-глечиками та змінними касетами для них, які, починаючи з 2019 року, виробляються в м. Ірпінь, Україна.

Високоякісна продукція

BARRIER - гуру в області водних технологій. Постійно нарощуючи свій експертний рівень в області очищення води, компанія забезпечує своїм споживачам високу якість життя. Продукція BARRIER зручна у використанні, дарує задоволення, здоров'я, впевненість в тому, що вода дійсно чиста і корисна.

Компанія виробляє фільтри для води Бар’єр в широкому асортименті кольорів і конструкцій. Продукція BARRIER має цілий ряд сертифікатів, що підтверджують високу якість. Довіра мільйонів споживачів цілком виправдана, адже системи очищення води BARRIER - це цілий комплекс унікальних переваг:
 
●  Висока якість продукції. BARRIER не економить на витратних матеріалах і комплектуючих, співпрацюючи з провідними світовими виробниками. Фільтри для води BARRIER виготовляються з високоякісного пластику BASF, який можна використовувати в контакті з харчовими продуктами. В якості сорбента в системах використовується кокосове вугілля Norit. Воно забезпечує поліпшене поглинання забруднень. Очищення води проводиться за допомогою іонообмінної смоли Bayer.
 
●  Адаптованість для країн СНД. Багато імпортних фільтрів не здатні забезпечити достатнє очищення, оскільки їх конструкція не враховує особливостей нашої води. Системи водоочищення BARRIER максимально адаптовані для використання в СНД. Фахівці компанії можуть підібрати фільтр, оптимальний для вашого регіону та джерела води. Це гарантія отримання води високої якості при мінімальних затратах на витратні матеріали. 

І пити і їжу варити...

Чиста, смачна та корисна вода для пиття та приготування їжі в одному глечику...