barrier Стандарт CRVKBAR4

Касети

Стандарт

Артикул: CRVKBAR4

Кількість:

Змінна касета для фільтра-глечика BARRIER «Стандарт» гарантує постійний доступ до чистої води без запаху хлору. Касета «Стандарт» для фільтра-глечика з робочим ресурсом до 350 літрів розроблена спеціально для очищення води від органічних і неорганічних домішок, в тому числі що мають вигляд дрібних частинок. Додатково касета видаляє іони важких металів.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Видаляє хлор

Видаляє хлор

110 грн

110

Касети

Стандарт

Артикул: CRVKBAR4

Стандарт
Стандарт   image 1
Стандарт   image 2
Стандарт   image 3
Стандарт   image 4
4.3 15

Дійсно чиста вода!

Змінні касети Бар’єр “Стандарт” - це універсальне рішення для водопровідної води. Вони гарантують постійний доступ до чистої води без запаху хлору, жовтизни та специфічних присмаків. Змінна касета Barrier “Стандарт” забезпечить видалення дрібних частинок іржі, піску та мулу, хлору, токсичних хлорорганічних речовин та важких металів.

Унікальна технологія

Іонообмінна смола для зниження жорсткості, вмісту кольорових металів та заліза. Технологія NanoPlus підвищує ефективність та ресурс. Активоване вугілля отримане зі шкарлупи кокосового горіха та оброблене іонами срібла стримує ріст бактерій у картриджі. Кокосове вугілля — для сорбційного очищення від хлору та органічних речовин. Полімерний фільтр — забезпечує бар’єр для механічних частинок.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, органічні та неорганічні домішки

Розмір упаковки

60x60x140 мм

Вага

0,142 кг