barrier Стандарт (х2) CRVK2BAR4

Касети

Стандарт (х2)

Артикул: CRVK2BAR4

Кількість:

Комплект змінних касет для фільтрів-глечиків BARRIER «Стандарт» гарантує постійний доступ до чистої води без запаху хлору. Комплект касет «Стандарт» для фільтра-глечика є особливо результативним при проведенні очищення води від домішок неорганічного і органічного походження, що знаходяться в ній, в тому числі дрібних частинок. Комплект включає 2 касети з ресурсом 350 л.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Видаляє хлор

Видаляє хлор

198 грн

198

Касети

Стандарт (х2)

Артикул: CRVK2BAR4

Стандарт (х2)
Стандарт (х2)   image 1
Стандарт (х2)   image 2
Стандарт (х2)   image 3
Стандарт (х2)   image 4
4.3 10

Дійсно чиста вода!

Змінні касети Бар’єр “Стандарт” - це універсальне рішення для водопровідної води. Вони гарантують постійний доступ до чистої води без запаху хлору, жовтизни та специфічних присмаків. Змінна касета Barrier “Стандарт” забезпечить видалення дрібних частинок іржі, піску та мулу, хлору, токсичних хлорорганічних речовин та важких металів.

Унікальна технологія

Іонообмінна смола для зниження жорсткості, вмісту кольорових металів та заліза. Технологія NanoPlus підвищує ефективність та ресурс. Активоване вугілля отримане зі шкарлупи кокосового горіха та оброблене іонами срібла стримує ріст бактерій у картриджі. Кокосове вугілля — для сорбційного очищення від хлору та органічних речовин. Полімерний фільтр — забезпечує бар’єр для механічних частинок.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, органічні та неорганічні домішки

Розмір упаковки

120x60x140 мм

Вага

0,28 кг