barrier СТАНДАРТ (3+1) CRVK4BAR4

Касети

СТАНДАРТ (3+1)

Артикул: CRVK4BAR4

Кількість:

Універсальний картридж до фільтрів глечиків Бар'єр. Забезпечує вирішення основних проблем води: неприємного запаху та присмаку, а також вмісту хлору та токсичних органічних речовин

330 грн

330

Касети

СТАНДАРТ (3+1)

Артикул: CRVK4BAR4

СТАНДАРТ (3+1)
СТАНДАРТ (3+1)   image 1
СТАНДАРТ (3+1)   image 2
СТАНДАРТ (3+1)   image 3
СТАНДАРТ (3+1)   image 4
4.3 15

Дійсно чиста вода!

Змінні касети Бар’єр “Стандарт” - це універсальне рішення для водопровідної води. Вони гарантують постійний доступ до чистої води без запаху хлору, жовтизни та специфічних присмаків. Змінна касета Barrier “Стандарт” забезпечить видалення дрібних частинок іржі, піску та мулу, хлору, токсичних хлорорганічних речовин та важких металів.

Унікальна технологія

Іонообмінна смола для зниження жорсткості, вмісту кольорових металів та заліза. Технологія NanoPlus підвищує ефективність та ресурс. Активоване вугілля отримане зі шкарлупи кокосового горіха та оброблене іонами срібла стримує ріст бактерій у картриджі. Кокосове вугілля — для сорбційного очищення від хлору та органічних речовин. Полімерний фільтр — забезпечує бар’єр для механічних частинок.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, органічні та неорганічні домішки

Розмір упаковки

120x120x140 мм

Вага

0,57 кг