barrier Залізо CRVKBAR7

Касети

Залізо

Артикул: CRVKBAR7

Кількість:

Касети «Залізо» для фільтрів-глечиків покликані видалити шкідливі домішки і запах хлору. Іонообмінні смоли і волокно, що входять до складу виробів, звільняють воду від важких металів і заліза, в тому числі розчиненого. Касета «Залізо» допоможе забути про запах хлору або металевий присмак води.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Захищає від накипу і заліза

Захищає від накипу і заліза

120 грн

120

Касети

Залізо

Артикул: CRVKBAR7

Залізо
Залізо   image 1
Залізо   image 2
Залізо   image 3
Залізо   image 4
4.3 14

Справді чиста вода!

Касета Бар'єр "Залізо" призначена для води, яка містить підвищену кількість заліза. Такий картридж для глечика прибере жовтуватий відтінок, металевий присмак води, а також видалить хлор і важкі метали.

Унікальна технологія

Суміш іонообмінних смол забезпечить ефективне видалення іонів жорсткості, важких металів та заліза. Технологія NanoPlus забезпечить максимально високий ресурс компонентів касети. Кокосове активоване вугілля видалить хлор та канцерогенні хлорорганічні речовини, а вугілля оброблене іонами срібла забезпечить захист картриджа від бактерій.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, металевий присмак, іржавий наліт на сантехніці

Розмір упаковки

60x60x140 мм

Вага

0,13 кг