barrier Залізо (х2) CRVK2BAR7

Касети

Залізо (х2)

Артикул: CRVK2BAR7

Кількість:

Комплект змінних касет для фільтра-глечика BARRIER «Залізо» призначений для видалення шкідливих домішок і запаху хлору. Іонообмінні смоли і волокно, що входять до складу виробів, звільняють воду від важких металів і заліза, в тому числі розчиненого. Касети «Залізо» допоможе забути про запах хлору або металевий присмак води. У комплект входить 2 касети.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Захищає від накипу і заліза

Захищає від накипу і заліза

216 грн

216

Касети

Залізо (х2)

Артикул: CRVK2BAR7

Залізо (х2)
Залізо (х2)   image 1
Залізо (х2)   image 2
Залізо (х2)   image 3
Залізо (х2)   image 4
4.3 7

Справді чиста вода!

Касета Бар'єр "Залізо" призначена для води, яка містить підвищену кількість заліза. Такий картридж для глечика прибере жовтуватий відтінок, металевий присмак води, а також видалить хлор і важкі метали.

Унікальна технологія

Суміш іонообмінних смол забезпечить ефективне видалення іонів жорсткості, важких металів та заліза. Технологія NanoPlus забезпечить максимально високий ресурс компонентів касети. Кокосове активоване вугілля видалить хлор та канцерогенні хлорорганічні речовини, а вугілля оброблене іонами срібла забезпечить захист картриджа від бактерій.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, металевий присмак, іржавий наліт на сантехніці

Розмір упаковки

60x60x140 мм

Вага

0,13 кг