barrier Жорсткість (х2) CRVK2BAR6

Касети

Жорсткість (х2)

Артикул: CRVK2BAR6

Кількість:

Комплект змінних касет для фільтра-глечика BARRIER «Жорсткість» подбає, щоб ви забули що таке білий наліт і накип. Касети серії «Жорсткість» призначені для пом'якшення води. Комплект складається з 2 касет для фільтрів, кожна з яких обробляє до 350 літрів води. Герметичне різьблення виключає потрапляння забруднень у відфільтровану воду.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Зменшує накип

Зменшує накип

216 грн

216

Касети

Жорсткість (х2)

Артикул: CRVK2BAR6

Жорсткість (х2)
Жорсткість (х2)   image 1
Жорсткість (х2)   image 2
Жорсткість (х2)   image 3
Жорсткість (х2)   image 4
4.3 7

Дійсно чиста вода!

Касета Бар'єр “Жорсткість” дозволить вам назавжди забути про накип та білі плями на посуді. Завдяки оптимально підібраному складу картриджа вода видалить солі жорсткості, а також хлор та важкі метали.

Унікальні технології

Суміш іонообмінних смол забезпечить ефективне видалення іонів жорсткості, важких металів та заліза. Технологія NanoPlus забезпечить максимально високий ресурс компонентів касети. Кокосове активоване вугілля видалить хлор та канцерогенні хлорорганічні речовини, а вугілля оброблене іонами срібла забезпечить захист картриджа від бактерій.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, білий наліт та накип

Розмір упаковки

120x60x140 мм

Вага

0,3 кг