barrier Жорсткість CRVKBAR6

Касети

Жорсткість

Артикул: CRVKBAR6

Кількість:

Змінна касета для фільтра-глечика BARRIER «Жорсткість» подбає, аби ви забули про білий наліт та накип. Касета «Жорсткість» видаляє надлишкову жорсткість води, що мінімізує утворення накипу. Елементи також видаляють хлор та йони важких металів. В комплект входить 1 касета для фільтра.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Зменшує накип

Зменшує накип

120 грн

120

Касети

Жорсткість

Артикул: CRVKBAR6

Жорсткість
Жорсткість   image 1
Жорсткість   image 2
Жорсткість   image 3
Жорсткість   image 4
4.3 6

Дійсно чиста вода!

Касета Бар'єр “Жорсткість” дозволить вам назавжди забути про накип та білі плями на посуді. Завдяки оптимально підібраному складу картриджа вода видалить солі жорсткості, а також хлор та важкі метали.

Унікальні технології

Суміш іонообмінних смол забезпечить ефективне видалення іонів жорсткості, важких металів та заліза. Технологія NanoPlus забезпечить максимально високий ресурс компонентів касети. Кокосове активоване вугілля видалить хлор та канцерогенні хлорорганічні речовини, а вугілля оброблене іонами срібла забезпечить захист картриджа від бактерій.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Герметичне різьблення

Герметичне різьбове кріплення касети до воронки глечика виключає потрапляння неочищеної води з воронки у відфільтровану воду

Проблеми з водою

Запах хлору, білий наліт та накип

Розмір упаковки

60x60x140 мм

Вага

0,13 кг