barrier Комплекс CRVKBAR67

Касети

Комплекс

Артикул: CRVKBAR67

Кількість:

Касети «Комплекс» застосовують для пом'якшення і очищення води. За допомогою цих елементів з води видаляються важкі метали і залізо, продукти хлорування. Зниження жорсткості сприяє мінімізації утворення накипу. В упаковці знаходиться одна касета для фільтра-глечика.

Особливості:

Ресурс 1 касети 350 л

Ресурс 1 касети 350 л

Захищає від накипу і заліза

Захищає від накипу і заліза

129 грн

129

Касети

Комплекс

Артикул: CRVKBAR67

Комплекс
Комплекс   image 1
Комплекс   image 2
Комплекс   image 3
Комплекс   image 4
4.3 9

Справді очищена вода!

Змінна касета Бар’єр “Жорсткість Залізо” призначена для очищення складної води, яка містить забагато заліза та солей кальцію і магнію. Завдяки збалансованому складу картриджа, він здатен видалити з води як залізо і солі жорсткості, так і хлор та органічні речовини.

Унікальна технологія

Іонообмінні матеріали здатні ефективно знижувати вміст кальцію, важких металів та заліза. Технологія NanoPlus забезпечить витривалість картриджа перед складною водою. Кокосове вугілля затримує хлор та органічні домішки, а завдяки обробці сріблом запобігає розмноженню бактерій. В нижній частині картриджа розміщено шар іонообмінного волокна, яке забезпечує доочищення води від заліза та важких металів.

Води стане надовго!

Ресурс касети - 350 літрів

Надійне різьбове кріплення

Завдяки герметичному різьбовому кріпленню, ви гарантовано будете впевнені в тому, що брудна вода з лійки не змішується з очищеною.

Розмір упаковки

60x60x140 мм

Вага

0,139 кг